Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Roszpunka

Roszpunka

(Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa)

Roszpunka
 

Opis spektaklu

ROSZPUNKA

na motywach baśni Jakuba i Wilhelma Grimmów

scenariusz, reżyseria – Robert Dorosławski, scenografia – Agata Pinkosz

muzyka – Michał Rorat, Michał Walczak

Częstochowski Teatr sięga po kolejną baśń braci Grimm!

Historię Roszpunki zna prawie każdy. Piękna dziewczyna o długich włosach, czarownica, która zamyka ją w wieży i młody książę, który się w niej zakochuje. Tym razem wszystko jednak wygląda inaczej. Czarownica chce oczarować jednego z jurorów w konkursie piosenki. Niestety jej skrzeczący głos nie zapewni jej wygranej, ale… przecież Roszpunka pięknie śpiewa!

Festiwal prowadzony przez przebojowego DJ’a Pokrakę to tylko początek przygód. Okazuje się bowiem, że ojciec Roszpunki jest sławnym gwiazdorem, a doktor leczący jej matkę potrafi przepowiadać przyszłość! Czarownica, by wygrać, nie cofnie się nawet przed oszustwem. Na szczęście miłość i tutaj w końcu zwycięży, ale jak to się stanie... zobaczcie sami!

Obsada: Roszpunka– Marta Półtorak, Iwona Chołuj, Małgorzata Marciniak,  Sebastian Banaszczyk, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Antoni Rot, Robert Rutkowski

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama