Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tajemniczy ogród

Tajemniczy ogród

(Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa)

Tajemniczy ogród
Reżyseria: Cezary Domagała
Obsada: Marek Ślosarski (Archibald Creven), Sebastian Banaszczyk (Colin Creven), Teresa Dzielska (Marta), Antoni Rot (Ben Weatherstaff), Małgorzata Marciniak (Pani Medlock), Sylwia Oksiuta (Mary Lennox), Bartosz Kopeć (Dick)
 

Opis spektaklu

Zapraszamy na piękny, niezwykle widowiskowy spektakl muzyczny! "Tajemniczy ogród" to klasyka literatury światowej.

Dzieło angielskiej powieściopisarki było wielokrotnie wystawiane na deskach teatralnych, a także doczekało się realizacji filmowej.

Opowieść Frances Hodgson Burnett's ukazuje losy rozpieszczonej sieroty, Mary Lennox, która po śmierci rodziców zamieszkała u bogatego, ale pełnego goryczy, zdziwaczałego wuja. Jeszcze dziwniejszy jest jego dom, w którym często rozlega się czyjś płaczi znajdujący się w pobliżu domu ogród, do którego nikomu nie wolno wchodzić. Mary postanawia jednak odkryć przyczynę płaczu i dostać się do wnętrza tajemniczego ogrodu.

"Tajemniczy ogród" jest wzruszającą i ponadczasową opowieścią o mocy przyjaźni, a także o wszechpotężnej sile natury i przyrody. To uroczy spektakl, który można polecić wszystkim.
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama