Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Finał WOŚP w Częstochowie

2017-01-09 08:15:12 | Częstochowa

Jest taki jeden, zupełnie wyjątkowy dzień w styczniu. Z roku na rok przynoszący coraz więcej nadziei i pokazujący, że Częstochowa jest miastem ludzi pomocnych, otwartych i o wielkim sercu. Niedziela ta, właśnie pod znakiem serc przebiega- a zasadniczo serduszek. Małych, czerwonych, naklejanych w widocznym miejscu, by już dwudziesty piąty raz pokazać- Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Tak, to już dwudziesty czwarty raz w Częstochowie, i dwudziesty piąty w całej Polsce, wszyscy będziemy działać w szczytnym celu: Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom!

Jak co roku, Sztab WOŚP Częstochowa zakasał rękawy i zorganizował dla mieszkańców wiele ciekawych imprez J W całym mieście będzie mnóstwo wolontariuszy, którzy zbierać będą już od najwcześniejszych godzin porannych do samego wieczora, mimo mrozu i śniegu pieniążki dla dzieciaków i seniorów. Liczymy na Wasze wsparcie!

 Jeśli lubicie sporty ekstremalne- morsy znowu zagrają z nami i zanurzą się w zimnym Bałtyku pod szyldem WOŚP! Dla tych, którzy wolą wodę w cieplejszym wydaniu- Nurkowanie za 2x piątaka na basenie KB. Na Strzelnicy Częstochowskiej będzie turniej strzelecki zorganizowany specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy- cały dochód z imprezy zostanie przekazany dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Ponadto organizujemy już V Częstochowski Bieg "Policz się z cukrzycą", w którym każdy biegacz wygrywa medal, pakiet startowy i... pierwsze miejsce, bo działamy na sportowo i symbolicznie- w ramach uświadamiania ludzi na temat walki z cukrzycą!

Na samym Placu Biegańskiego- moc atrakcji! Dla dzieciaków Szkółka Graffiti Bylymytu Crew zorganizuje warsztaty plastyczne- będziemy tworzyć piękne serca, które później zaprezentujemy w czasie parady serc, która przejdzie Alejami! Serca naklejać też będzie na samochód Mercedes Benz- każde serduszko to dochód dla Fundacji J Będą też oczywiście świetne licytacje gadżetów WOŚP’owych, przedmiotów wyprodukowanych specjalnie dla Sztabu WOŚP Częstochowa, oraz rzeczy przekazanych przez znanych i lubianych nie tylko w Częstochowie, ale w całej Polsce J Po światełku do nieba, ponieważ 25 to okrągła i piękna rocznica- przygotujemy dla Was Wielkoorkiestrowy tort! Będzie przepysznie! Ponadto organizujemy dla Was cegiełki „serce za serce”- każda cegiełka wygrywa super gadżet. Koszt takiej cegiełki, to 10 zł. A ponieważ lubimy wspominać- nieopodal Placu Biegańskiego- w OKF Częstochowa, zrobimy dla Was wystawę gadżetów związanych z życiem Sztabu i Fundacji J

Ale Finały w Częstochowie to przede wszystkim długo wyczekiwane koncerty! W tym roku mamy dla Was taki oto line’up!

14:00 - 14:45 Hip Hop 034 czyli: DZIKER, MIKSER, MATIS, SENSI, DJ SLIM

15:15 - 160:00 Snowblind

16:40 - 17:30 Frankenstein

18:15 - 19:15 Monika Lewczuk

20:00 Swiatełko do Nieba

20:30 - 21:30 Feel

ip

Słowa kluczowe: WOŚP, WOŚP finał , 25. finał WOŚP, WOŚP 2017, WOŚP Częstochowa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie
26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie [ZDJĘCIA]

Kraków tak, jak inne miasta przesłał światełko do nieba!

Polecamy
Rekordowa zbiórka WOŚP
Rekordowa zbiórka WOŚP

52 mln 448 tys. 765 zł i 49 groszy - taką kwotę udało się zebrać podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Biżuteryjki dla WOŚP
Biżuteryjki dla WOŚP

Kinga Preis, Karolina Gorczyca, Kamila Szczawińska, Ula Chincz, Adam Badziak, półfinaliści Top Model w sesji zdjęciowej akcji charytatywnej „Biżuteria dla WOŚP”.

Ostatnio dodane
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!