Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Urodziny Club4 World Of Underground House

Kiedy2007-03-09 godzina 21:00
Za ile10 zł, z zaproszeniem bezpłatny
GdzieClub4
ul Sabinowska 90/92
Częstochowa
Urodziny Club4 World Of Underground House
MUZYKA:
Jackin house - Chicago house - Deep house - Tech house

ON AIR:
NATASZA&OSCARSIX (PE!Music/Uniform Rec/I love deep)

FILIP D (TwoDeep/PE!Music/USA)

W nowym roku nowe wyzwania Po nawiązaniu bliższej współpracy z międzynarodową agencją muzyczną Project East, oraz PE! Music www.pemusic.org , które zrzeszają dj`ów i producentów z całego świata. Głównym ogólnie pojmowanym nurtem muzycznym będą dzwięki z spod znaku UNDERGROUND HOUSE stąd też nazwa cyklów, sygnowanych przez Natashe i Oscara założycieli PE Music. Konkretniej dzwieki jakie wydobywac się będą spod igieł gramofonów to przede wszystkim: Deep, Chicago, Jackin, Westcoast oraz Tech-house. Jesteśmy przekonani że niespotykane w Częstochowie brzmienia, przypadną Wam do gustu i za każdym razem na parkiecie panować będzie euforia. Muzycznie napewno zaspokoimy Wasze wyrafinowane gusta.

Tego dnia obchodzimy kolejne urodziny Club4. Dlatego też okazja jest wyjątkowa.

-Natasza&Oscarsix

To współzałożyciele międzynarodowych organizacji muzycznych: Project East oraz PE! Music.

Natasza zajmuje się Djką od 1996 roku. Szybko przeniosła się z domowych pieleszy do grania w klubach. W owym czasie była jedną z pierwszych, polskich djek. Stawiała swoje pierwsze kroki w śląskich klubach, w których muzyką house hipnotyzowała i skłaniała klubowiczów do tańca. Na przełomie lat 1998/ 1999 przeniosła się do stolicy Austrii - Wiednia, gdzie jej styl muzyczny jeszcze bardziej rozwijał się i ewoluował szerokopasmowo. Tutaj jej wybredny a zarazem bardzo wymagający smak muzyczny osiągnął swój apogeum. Jednakże djka to dla niej nie wszystko. Razem z Oscar'em, znanym jako Oscarsix, zajęła się produkcją nagrań muzycznych.
Oscarsix swoją drogę z muzyką elektroniczną rozpoczął w roku 1993 na jednej z imprez w wiedeńskim klubie Kunstwerk. Bardzo szybko uświadomił on sobie wtedy, że te brzmienia tworzą ciekawą atmosferę. Podczas jednej z kameralnych imprez poznał on DJ'a UEZ. Razem z nim zaczął występować w różnych miejscówkach usytuowanych w stolicy Austrii. Pewnego dnia zdecydował sie pojechać do Krakowa, gdzie się urodził, i zorganizować tam imprezy. Po nawiązaniu kontaktu z tamtejszym znanym Djem MK Fever wiosną 1994 roku odbyła się pierwsza impreza w klubie Krzysztofory. Później przyszła kolej na inne krakowskie kluby jak: Związkowiec, Grodzka 8, Żelazna, Underdiskox etc. W roku 1998 poznał on djkę Nataszę, z ktorą grał na wielu imprezach.
Natasza&Oscarsix w roku 1999 zawiesili na pewien czas dzialalnosc djska ze względu na studia, ale nigdy nie zatracili swoich zainteresowań muzyką elektroniczną. W tym czasie zebrali powazna ilosc plyt vinylowych. W roku 2002 wspólnie z Simonem LeBon stworzyli międzynarodową organizację Project East, która skupiala djów i producentów nie tylko z Europy ale również z Australii i USA. W połowie roku 2004 doszło do zakończenia działalności Project East. We wrześniu 2004 roku Oscar i Natasza zalozyli nowy międzynarodowy label PE! Music ( www.pemusic.org) ktory koncentruje sie na muzyce undergroundhouse. Debiutancki vinyl "One day" zostal wydany na poczatku 2005 roku. Winyl zawieral rowniez remixy stworzone przez DJ Freestyle (AUS), Bill Payer (UK) i Patrick Kong (A). Wspolpraca z legendrna wokalistka jazzowa URSZULA DUDZIAK przyniosla nastepny vinyl (Urszula Dudziak - "Ulla-la"), ktory ukazal sie w polowie 2005 roku. Trzecia ep'ka - sampler z czteroma kawalkami (Vernon&DaCosta, DelCosta&PedroGoya, Jacob oraz Natasza&Oscarsix) zostala wydana w roku 2006. Natasza&Oscarsix wygrali pod koniec roku 2006 miedzynarodowy konkurs na remix kawalka No assembly firm - Ghetto fab zorganizowany przez UNIFORM REC (USA) . W styczniu roku 2007 zostal takze wydany remix dla wegierskiego labelu I love deep Records (Budai&Vic-I feel you closer). Aktualny rok przyniesie jeszcze pare miedzynarodowych wydan kawalkow Natasza&Oscarsix, bedzie to miedzy innymi EPka Natasza&Oscarsix-Project 06 (Planet East Music) oficyna nalezaca do legerndarnego deep houseowego producenta ALEXANDER EAST i udzial na sampleru wytworni Unform rec (USA). Ich sety goszcza czesto na lamach jednej z najbardziej znanych platform internetowych reprezentujacych muzyke undergroundhouse ( www.undergroundhouse.net)
Natasza&Oscarsix od wielu lat wspieraja i reprezentuja scene undergroundhouse. W owym czasie zorganizowali na terenie wschodniej Europy wiele imprez z takimy artystami jak: DJ Raoul(Swirl People), Joey Youngman, Vernon&DaCosta, Johnny Fiasco, DelCosta&Pedro Goya, DJ Freestyle, Asad Rizvi, Tom Gillieron, Lil Mark, Jef K, Thomas di Matteo, Kelvin K, Björn Wilke, Al Bradley, Jacob, Grant Dell, Urszula Dudziak, Bill Payer, DJ Harry, David Duriez, Tim Paris, Amir Javasoul, Patrick Pulsinger, Kaliber44, Andy Compton(The Rurals).

Discography
Natasza&Oscarsix "One day" (PE!Music)
Urszula Dudziak "Ulla-la" (PE!Music)
PE!Music Sampler (12") (PE!Music)
No assembly firm - Ghetto fab (Natasza&Oscarsix remix)(Uniform Rec)
Budai&Vic - I feel you closer (Natasza&Oscarsix remix)(I love deep Rec)

Forthcoming releases
Tom Gillieron&Joel Brittain - Strange People (Natasza&Oscarsix remix)(PE!Music-PE004)
Natasza&Oscarsix - Project 13 EP - S-Sens(F)
Natasza&Oscarsix - Project 06 EP - Planet East Music(USA)
Natasza&Oscarsix - Lucky seven - Uniform rec(USA)
Qjumper - untiltled (Natasza&Oscarsix remix) - *new Bulgarian Label*
Natasza&Oscarsix - Our Nightlife EP - 3AM Rec


Filip D. aka - Filip Duszczyk urodzil sie w Polsce, ale od ponad 20 lat mieszka w Chicago. Jego przygoda z muzyka zaczela sie juz we wczesnych latach dziecinstwa od lekcji gry na gitarze i pianinie, ale dopiero w latach studenckich zdal sobie sprawe z tego, ze muzyka jest niezbedna czescia jego zycia. W 1996 roku byl wspolzalozycielem zespolu punkowego ?clownKnife? na University of Chicago. Mimo tego, ze zespol istnial tylko rok, wplywy uniwesyteckiej sceny muzycznej byly nieodwracalne. W trakcie studiow, poza dzialnoscia w zespole, Filip organizowal i bral czynny udzial w imprezach akademickich w roli DJ-a. Jego pierwszy kontakt z underground-owa scena house-owa byl w 1998 roku, gdzie na imprezie w legendarnym Smart Barze w Chicago, zagral Mark Farina. Byl mile zaskoczony stylem muzycznym Marka i jego umiejetnosciami technicznymi. Dwa tygodnie pozniej, w mieszkaniu Filipa zaparkowaly dwa gramofony i mikser.

W 2001 roku, Filip poznal Ryana Scotta; wspolnie zalozyli muzyczny kolektyw twoDEEP. Z miejscowymi dj-ami rozkrecili imprezy z cyklu ?Elements?. W roku 2003 twoDEEP zaczelo zmieniac format dzalalnosci. Zaprzestajac promocje i organizowanie imprez, chlopaki rozpoczeli prace nad produkcja muzyczna.

W roku 2004, Filip zostal zaproszony na impreze do Forte Music Club w Bytomiu. Mimo malej skali tej imprezy, znajomosci ktore Filip zawarl w trakcie pobytu w Polsce, pozwolily mu realizowac marzenia muzycznej dzialalnosci w swojej ojczyznie. Tego samego roku, zostal czlonkiem PE!Music. Organizacja ta miala swoje poczatki jako kolektyw artystow z Europy wschodniej. W tej chwili dziala ona jako ?label?. Przez ostatnie dwa lata Filip D byl gosciem w kraju na wielu imprezach: Krakow, Cieszyn, Kielce, Warszawa i Zabrze. W najblizszym czasie planuje jeszcze bardziej powiekszyc swoja dzialalnosc w kraju przez wspolprace z PE!Music.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama