Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Giulia Valle Ensemble

Kiedy2020-05-09 godzina 19:30
Za ileStrefa I 70.00 PLN, Strefa II 50.00 PLN
GdzieNarodowe Forum Muzyki, pl. Wolności 1, WrocŁaw
Giulia Valle Ensemble

Giulia Valle Ensemble

Eklektyczni, intensywni, sugestywni, uwodzicielscy i bardziej poruszający niż kiedykolwiek: Giulia Valle Ensemble to zespół absolutnie wgniatający w fotel. Jego członkowie - zarówno muzycy uznani, jak i artyści nowego pokolenia, o których już dziś wiadomo, że będą mieć wpływ na jazzową scenę w nadchodzących latach - zapraszają słuchaczy do wspólnego odkrywania najnowszych utworów Giulii Valle. Kolektyw planuje wydanie nowego albumu w 2019 roku; będzie to ósma płyta Valle, prawdopodobnie najpełniejsza i najbardziej intensywna pod względem artystycznym.

Giulia Valle, kompozytorka, aranżerka i kontrabasistka, jest jedną z najbardziej płodnych i oryginalnych artystek wśród międzynarodowych głosów obecnych na barcelońskiej scenie jazzowej. Jej twórczość od zawsze cechowało bogactwo pomysłów. Kompozycje Valle współtworzą jej własny odrębny dźwiękowy świat - wyjątkowy również ze względu na niezwykły talent artystki do prowadzenia zespołów. Valle pewną ręką dobiera kreatywnych partnerów i systematycznie ich zmienia, tak by to jej utwory zawsze wychodziły na pierwszy plan.

Giulia Valle urodziła się w San Remo (Włochy), a dorastała w Barcelonie. Odebrała edukację zarówno w zakresie klasyki, jak muzyki awangardowej. Artystka jest obecnie postrzegana jako wyjątkowa, wręcz unikatowa postać współczesnej sceny jazzowej. Kształciła się w Barcelonie, Paryżu i Nowym Jorku, gdzie pracowała i dzieliła się doświadczeniami z takimi muzykami, jak John McNeil, Guillermo Klein, Mayte Martín, Bill McHenry, Jason Lindner czy Antonio Canales. Przez ostatnie czternaście lat występowała z Giulia Valle Group i Giulia Valle Trio, odwiedzając wiele międzynarodowych festiwali i klubów, zdobywając uznanie publiczności oraz specjalistycznych pism branżowych. Giulia wykłada w Conservatori Superior de Música del Liceu w Barcelonie.

 

Wykonawcy:

Giulia Valle - kontrabas i kompozycja
Carlos Sarduy - trąbka
Marti Serra - saksofon tenorowy i sopranowy
Fran Ramos - saksofon altowy i sopranowy
Victor Colomer - puzon
Tom Amat - fortepian
Adria Claramunt - perkusjaChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama