Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dreamstate Europe 2020

Kiedy2020-04-18
Za ilebilety dostępne będą od 4 listopada 2019
GdzieGliwice/Arena Gliwice
Dreamstate Europe 2020

Fani trance z entuzjazmem przyjęli datę kolejnej edycji Dreamstate Europe, ale wciąż dopytują o artystów. Na weekend czeka ich niespodzianka. Uchylamy rąbka tajemnicy i już dzisiaj poznacie 3 pierwszej gwiazdy przyszłorocznej edycji. 

Markus Schulz to rezydujący w USA niemiecki DJ i producent muzyki trance. Ma na swoim koncie współpracę z takimi tuzami jak Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Telepopmusik, Fat Boy Slim. Markus Schulz to już dziś legenda elektroniki.

Markus Schulz urodził się w Niemczech, a w wieku 13 lat wyemigrował do USA. Z muzyką elektroniczną zetknął się jako nastolatek, a zainteresowanie to zaowocowało karierą DJ’a. Najpierw był rezydentem klubu „The Works” w Phoenix, prowadził także audycję radiową Edge Factor, a wspólnie z C.L. McSpadden'em stworzył wytwórnię Plastik Records. 

W rankingu DJ Mag Top 100 po raz pierwszy pojawił się w 2004 roku, zajmując wtedy trzydziestą drugą lokatę. Rok później był już dwudziesty pierwszy. W kolejnych latach także podwyższył swoją pozycję w rankingu, zajmując odpowiednio dziewiętnastą oraz trzynastą lokatę w roku 2006 i 2007. Następnie w latach 2008-2010 uplasował się na ósmej pozycji. W 2011 roku zajął dziewiąte miejsce, a w 2012 trzynaste. 

Schulz współpracował z takimi artystami jak: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Andy Moor, Gabriel & Dresden, Airwave, Interstate, Justine Suissa, Sarah Howells, Carrie Skipper, Anita Kelsey, Arnej, Marcus Schössow, Max Graham czy Elevation. Grał w wielu klubach na całym świecie i był DJ'em na różnych festiwalach i eventach: Nature One, Dance Valley, Monster Massive, Together As One, Love Parade czy Global Gathering.

Podczas Dreamstate Europe w Arenie Gliwice Markus Schulz zagra set inspirowany czternastym(!) epizodem 'In Search Of Sunrise'.

Ostatnie dwa lata to wielki rozkwit muzyki Craiga Connelly’ego. Ogromne znaczenie dla jego kariery miała współpraca z Roxane Emery. Ich projekt „This Life” był hitem w BMP Sirius XM, największej stacji grającej muzykę dance w Ameryce Północnej. Jego najnowsze wokalne sinle “Waterfall” i “Lights Around The World” zostały uznane za „Tune of the Year” zarówno przez fanów jak I krytyków.  

W 2019 roku Craig Connelly wystąpił na największych arenach i światowych festiwalach: EDC Las Vegas, Dreamstate SoCal, Subculture w Los Angeles i Melbourne, U4RIA Festival w Toronto, Liberation at Fabric w Londynie i Luminosity Beach Festival NL.Jego album “One Second Closer” został wydany na całym świecie po tym, jak znalazł się na drugim miejscu w ranking albumów tanecznych w iTunes oraz zdobył ponad 4 miliony odsłuchań na Spotify.  was released worldwide and hit #2 in the iTunes dance album chart. Since it’s released it has amassed over four million plays on Spotify, Jego projekt z Christiną Novelli „Black Hole” trafił na pierwsze miejsce w Beatport w ciągu zaledwie dwóch dni od premiery.  

Został również uznany przez Radio ASOT jako czwarty największy utwór roku, a oficjalny teledysk ma do tej pory ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.W ciągu ostatnich ośmiu lat Craig Connelly kilkadziesiąt razy znalazł się na Beatport Top 10 najlepiej sprzedających się produkcji trance. Współpracował z największymi DJami, jak: Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, Lange, Andy Moor John O'Callaghan i Aly & Fila.

Simon O'Shine to polski producent muzyczny oraz DJ, który wyrobił sobie uznanie na scenie muzyki elektronicznej, a konkretnie - trance. Znany na całym świecie przede wszystkim z 

orkiestralnych, pełnych emocji produkcji, które przez lata nam dostarcza. Nie ogranicza się jednak do konkretnego stylu, czego rezultatem są liczne muzyczne eksperymenty w jego bogatej już dyskografi.

Występuje obok najsławniejszych gwiazd muzyki trance, w największych światowych festiwalach takich jak Electric Daisy Carnival czy Dreamstate California organizowanych przez Insomniac - największą światową markę w branzy muzyki elektronicznej, Luminosity Beach Festival, Electronic Family jak i samodzielnie, dając popis na scenach w USA, Meksyku, Argentynie, Australi czy paostwach europejskich.

Jego produkcje wspiera sam Armin van Buuren, który promuje muzykę naszego rodaka zarówno na swoich trasach koncertowych (między innymi "Armin Intense"), w audycji A State of Trance czy licznych kompilacjach CD (Universal Religion Compilations/A State of Trance YearMix) wydanych pod szyldem Armada Music. Doceniany również latami przez egipski duet Aly & Fila czy Paul van Dyk’a trafia do coraz szerszej publiczności, poprzez swój indywidualny, charakterystyczny przekaz.

Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. 

Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan ,Ally&Filla, Astrix. Wtedy nikt jeszcze ine spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA. 

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale im sprostaliśmy. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli.  Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii. 

ip Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama