Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Kiedy2020-05-09 godzina 16:00
Za ile100 zł (Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie)
GdzieCentrum Sztuki Mościce, Tarnów
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Serdecznie zapraszamy na koncerty Waldemara Malickiego Klasyka po bandzie! Waldemar Malicki Klasyka po bandzie bilety już w sprzedaży. 

Klasyka po bandzie

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie udziela odpowiedzi na to co nas otacza. To zabawa połączona z refleksją, która urzeka lekkością i zaskakuje trafnością

 

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, gwarantuje inteligentną rozrywkę i przyjemną odskocznię od codzienności

 

Cudowna muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa grupa oraz rozbrajające żarty ,,tu i teraz" - zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii granych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

 

  • Scenariusz i reżyseria - Jacek Kęcik

  • Fortepian - Waldemar Malicki

  • Wiolonczela -Małgorzata Krzyżanowicz

  • Sopran - Anita Rywalska 

  • Tenor - Marcin Pomykała 

Czas trwania: 90 min

Muzyka

Pianista razem z uroczą wiolonczelistką i energetycznymi solistami pokaże największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi'ego czy Bizeta, które chwytają za serce swoim brzmieniem niczym hity napisane współcześnie. Muzyczne przedstawienie zachwyca dużą ilością pianistyki i wielorakością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

Humor

Pełen charakteru koncert to także spotkanie ze świetnym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Wyszukane anegdoty nie tylko bawią do łez, ale także idealnie komentują naszą współczesność.

Waldemar Malicki trasa Klasyka po bandzieChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama