Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Symphonica

Kiedy2020-05-08 godzina 19:30
Za ile119 zł (SYMPHONICA + gość: Piotr Cugowski)
GdzieFilharmonia Częstochowska
Symphonica

Zapraszamy wszystkich fanów mocnych brzmień na wyjątkowe muzyczne show Symphonica! Bilety na koncerty Symphonica już w sprzedaży!

O projekcie Symphonica

Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko Symphonica z muzyką zespołów m.in.: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish, Iron Maiden.

 

Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge.

Symphonica artyści

Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci prestiżowych talent show "The Voice of Poland" i "Szansa na Sukces": Damian Ukeje, Monika Pilarczyk, Michał Gasz. Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran charyzmatycznej Sylwii Lorens. Całości dopełnia Agata Kamykowska - solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda.

 

Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

Symphonica koncertyBLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama