Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Andrzej Piaseczny

Kiedy2020-04-25 godzina 19:00
Za ile89 zł (Andrzej Piaseczny)
GdzieHotel ,, U Pietrzaków
Andrzej Piaseczny

OFERTA SPECJALNA Z okazji Dnia Kobiet bilety na koncert w Łodzi 15% taniej - nie zwlekaj z zakupem, oferta ważna tylko do niedzieli (15.03)! 

 

Serdecznie zapraszamy na koncerty Andrzeja Piasecznego! Andrzej Piaseczny bilety na trasę koncertową The Best już w sprzedaży!

Andrzej Piaseczny The Best 

Najnowsza trasa koncertowa Andrzeja Piasecznego The Best, jak wskazuje sama  nazwa, będzie składać się z największych przebojów artysty! Możemy spodziewać się zatem ogromnej dawki hitów, które uwielbia i nuci cała Polska.

 

Z pewnością nie zabraknie utworów z repertuaru zespołu Mafia, którego Andrzej Piaseczny był frontmanem, tych nagranych we współpracy z Robertem Chojnackim i Sewerynem Krajewskim, jak również w pełni solowych przebojów

O Andrzeju Piasecznym

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat wielu nagród publiczności - m.in. Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca przebojów: Imię deszczu, Niecierpliwi, Prawie do nieba, Chodź, przytul, przebacz, Rysowane Tobie czy Śniadanie do łóżka.

 

Niedawno ukazała się koncertowa płyta Andrzeja Piasecznego, będąca zapisem jubileuszowej trasy z okazji 25-lecia. Album 25+ promują single Czekając na sobotę i Słowa.

Andrzej Piaseczny koncert akustyczny 

Intymna atmosfera ciepłych, mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego, zapierająca dech w piersi produkcja oraz delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych. Program koncertu, będzie zawierał muzyczne perełki - utwory od wielu lat lub nigdy nie wykonywane przez Artystę.

Andrzej Piaseczny koncerty 2020Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama