Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wrocławski Teatr Lalek: KRZYWIRYJEK online

Kiedy2020-04-12 godzina 15:00
Za ilewstęp wolny
Gdzie
Wrocławski Teatr Lalek: KRZYWIRYJEK online

Zapraszamy na kolejną RODZINNĄ NIEDZIELĘ z WTL-em. To już druga odsłona cyklu przygotowanego specjalnie na czas kwarantanny.

12 kwietnia o godz. 15:00 udostępnimy nagranie spektaklu KRZYWIRYJEK w reżyserii Roberta Jarosza - przedstawienia dla dzieci od 6. roku życia. Spektakl można obejrzeć nieodpłatnie przez 24 godziny na stronie: https://teatrlalek.wroclaw.pl/live

!!!! U W A G A
Nagrania prezentowane w ramach cyklu mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być dla Was okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.

KRZYWIRYJEK | 6+ | reż. Robert Jarosz

Rzecz dzieje się w baśniowym mieście, w którym co roku organizowany jest wielki konkurs fotograficzny. Główna nagroda przyznawana jest za zdjęcie przedstawiające najszczęśliwsze dziecko. Nic dziwnego, że ulice miasta pełne są dorosłych z aparatami, proszących swoje dzieci o uśmiech... Brzmi znajomo? To nie przypadek – w onirycznej baśni Roberta Jarosza można znaleźć wiele aluzji do otaczającej nas rzeczywistości. Twórcy spektaklu mierzą się z ważnym problemem dziecięcych emocji, próbując pokazać, że nie wolno ich dzielić na dobre i złe – one po prostu są.

KRZYWIRYJEK, napisany specjalnie dla Wrocławskiego Teatru Lalek, to zanurzona w baśniowej poetyce opowieść o wrażliwym dziecku dążącym do szczerej i pełnej zaangażowania relacji z rodzicem.

 

TEKST Robert Jarosz
REŻYSERIA Robert Jarosz
SCENOGRAFIA Jan Polivka
MUZYKA Patryk Lichota
RUCH SCENICZNY Jacek Gębura

OBSADA
Kamila Chruściel, Marta Kwiek, Edyta Skarżyńska, Grzegorz Mazoń, Sławomir Przepiórka, Marek Tatko

DATA PREMIERY 27.09.2014

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama