Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kłamstewko - wirtualny seans online

Kiedy2020-04-28 godzina 19:00
Za ile15zł
Gdzie
Kłamstewko - wirtualny seans online

We wtorek, 28 kwietnia o godz. 19.00 na platformie E-Kino Pod Baranami odbędzie się pokaz specjalny filmu Kłamstewko w reżyserii Lulu Wang. Seans w wirtualnej sali Kina Pod Baranami będzie jedyną okazją, aby w najbliższym czasie obejrzeć tę zabawną i wzruszającą produkcję w sieci! Po projekcji zapraszamy do dyskusji z udziałem gościa specjalnego. 

 

Kłamstewkoto pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów.

 

Po domowym seansie zapraszamy do rozmowy za pomocą portalu Zoom, w której uczestniczyć będzie Tomasz Łętocha - absolwent Studiów Azjatyckich Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w Azji mieszkał prawie dwa lata. Najpierw jako student Uniwersytet w Xiamen w Chinach (2016-2017), później jako student Chinese Culture University na Tajwanie (2018-2019). Nasz gość podzieli się obserwacjami na temat różnic kulturowych jakich miał okazję doświadczyć żyjąc w tych azjatyckich krajach.

Na seans zapraszamy wraz z dystrybutorem filmu M2films.


BILETY: 15 zł

Bilety na pokaz dostępne są na E-Kino Pod Baranami.

Sprzedaż biletów zostanie zamknięta o godz. 19.15.

Film dostępny będzie na www.e-kinopodbaranami.pl - od godz. 19.00 do godz. 21.00.
UWAGA! Należy zacząć seans punktualnie, aby zdążyć przed wygaśnięciem dostępu, co nastąpi o godz. 21.00.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama