Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bajki z zamkniętego teatru - rozdział 2

Kiedy2020-05-06 godzina 19:00
Za ilewstęp wolny
Gdziewww.teatrlalek.wroclaw.pl/
Bajki z zamkniętego teatru - rozdział 2

Spółdzielnia Bajek TĘCZA pracuje pełną parą! Z przyjemnością zapraszamy Was na drugi rozdział naszej wspólnej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU.


Możecie go posłuchać już w najbliższą środę – 6.05 o 19:00 – tym razem w interpretacji naszego wspaniałego aktora Konrada Kujawskiego.

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Spółdzielnia Bajek TĘCZA powstała w kwietniu 2020 z tęsknoty za widzami. To wirtualne miejsce, w którym razem z dziećmi dzielimy się wyobraźnią i tworzymy historie. Raz w tygodniu prosimy małych Spółdzielców o inspiracje: prace plastyczne, fotograficzne, dźwiękowe na podany temat. Na podstawie rysunków nadesłanych przez dzieci w ubiegłym tygodniu powstał pierwszy odcinek BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, napisany przez Marię Wojtyszko i nagrany przez aktorkę Annę Makowską-Kowalczyk.

Jesteście ciekawi, jakie przygody czekają Mistrza Pokera, Bloblo, Czesia, Królewnę Pogodę oraz Moli? Jakie jeszcze stworzenia kryją się w zakamarkach zamkniętego teatru? Wszystkiego dowiecie się już za dwa dni! Zapraszamy!Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama