Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Kiedy2020-05-20 godzina 19:00
Za ilewstęp wolny
Gdziewww.teatrlalek.wroclaw.pl
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Spółdzielnia Bajek TĘCZA nie ustaje w działaniach. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie wysyłacie nam kolejne prace, to dzięki Wam nasza BAJKA Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU może się opowiadać! Pani Marysia i cały zespół pracują na pełnych obrotach, żebyście co tydzień mogli wysłuchać kolejnych przygód Mistrza Pokera,  Blobla i reszty przyjaciół.

Z tym większą przyjemnością ogłaszamy, że kolejny, już 4. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU opublikujemy już  20.05 o 19:00. Tym razem przeczyta go dla Was znakomity aktor i mistrz dubbingu Krzysztof Grębski!

A nagranie znajdziecie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Myślicie, że w zamkniętym teatrze nic się nie dzieje? Mylicie się. Z najciemniejszych zakamarków wychodzą, wyfruwają i wypełzają ośmielone nieobecnością ludzi Najdziwniejsze Stworzenia. Niezupełnie podoba się to panu portierowi, który postanawia je schwytać i oddać do ZOO. Na pomoc uwięzionym wyrusza jednonogi Moli. Ich tropem podąża jednak jeszcze ktoś inny…

ZADANIE nr 4
Dostaliśmy od Was prośby o więcej czasu na przygotowanie zadań. Dlatego na kolejne zadanie macie czas aż do następnej soboty - 23.05 !

Wiemy już, że Wasza wyobraźnia nie ma granic w wymyślaniu Najdziwniejszych Stworzeń. Ale bardzo nas ciekawi, jak wyobrażacie sobie ludzkich bohaterów naszej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, czyli pana portiera, dyrektora teatru, panią Grażynę i prezesa ZOO. Czekamy na Wasze prace w dowolnej technice.

Prace wyślijcie jak zawsze do Pani Marysi na adres: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl - koniecznie wraz z wypełnionym przez Waszych opiekunów formularzem.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama