Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 5

Kiedy2020-05-27 godzina 19:00
Za ilewstęp wolny
Gdzie
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 5

Przed nami kolejny piękny tydzień ze Spółdzielnią Bajek TĘCZA. W najbliższą środę, jak zwykle od pięciu tygodni, zaprosimy Was na kolejny rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace, które nam nadsyłacie! Dzięki Wam Pani Marysia i reszta zespołu mają ręce pełne roboty.

5. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU dostępny będzie na naszej stronie internetowej oraz Facebooku 27.05 o godz. 19:00. Specjalnie dla Was przeczyta go nasza wspaniała, niezastąpiona aktorka Edyta Skarżyńska. Dowiecie się z niego o zupełnie niesamowitych wydarzeniach, które miały miejsce w ZOO i poznacie dalsze losy Moliego, Blobla i reszty przyjaciół. Nagranie dostępne będzie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Zadanie 5.
Drodzy Spółdzielcy – mamy dla Was nie tylko bajkę, ale i kolejne zadanie. Tym razem poprosimy o Wasze AUTOPORTRETY! Możecie do nich dodać kilka słów o sobie – bardzo chcielibyśmy Was lepiej poznać. W odpowiedzi na Wasze prośby wydłużamy czas na przesyłanie materiałów i czekamy na nie aż do 3.06. Zdjecia lub skany prac prosimy – jak zawsze – przesyłać na adres mailowy Pani Marysi, czyli: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl Prosimy, pamiętajcie, żeby koniecznie dołączyć do nich wypełniony formularz.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama