Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Joga Party 2020 Online

Kiedy2020-06-27
Gdziewww.jogaparty.pl
Joga Party 2020 Online

Zapraszamy na Festiwal Joga Party 2020 w wersji online, by wspólnie celebrować Międzynarodowy Dzień Jogi. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w sobotę 27 czerwca.

Joga to starożytna nauka, która prowadzi do zdrowia, harmonii, wolności od stresu i niepokoju, uzyskania wewnętrznego spokoju i radości. Nasz Festiwal może być dla każdego idealną okazją do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody. Możesz wziąć w nim udział bez względu na to, gdzie w tym czasie będziesz, czy w pieleszach domowych, czy na łonie natury, czy gdziekolwiek indziej. Każdy może wyciągnąć matę i wziąć aktywny udział w naszej transmisji online. Wystarczy tylko laptop, tablet czy smartfon oraz dostęp do Internetu.

Program festiwalu podzielony będzie na dwa bloki czasowe: poranny 7:00 – 10:30 oraz wieczorny 19:00 – 21:30. Możesz dołączyć w każdym momencie i razem z nami spędzić ten dzień jak prawdziwy jogin. Zapraszamy na poranną sesję z ćwiczeniami oddechowymi, relaksacją, jogą i medytacją. Będziesz mógł też przygotować z nami pyszne śniadanie jogina. Z kolei w czasie sesji wieczornej zregenerujemy się przy praktyce pranajamy (ćwiczeń oddechowych) i jogi oraz odpoczniemy przy wspaniałych, kojących dźwiękach muzyki medytacyjnej.
Ponadto w czasie naszej transmisji będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.

Zapisz się, aby nie przegapić transmisji:

https://www.facebook.com/events/565657420620197
Informacje również na stronie festiwalu: www.jogaparty.pl
Organizatorem Festiwalu Joga Party Online jest Stowarzyszenie MAYE www.maye.plChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama