Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Rock for People 2022

Kiedy2022-06-16
Do kiedy2022-06-18
GdzieHradec Králové
Rock for People 2022

💔 Drodzy fani Rock for People,Z przykrością musimy ogłosić, że z powodu sytuacji pandemicznej wyprzedany festiwal RFP 2020/2021 nie odbędzie się w tym roku. Festiwal zostanie zorganizowany w dniach: 16-18 czerwca 2022 roku 🤘 Zakupione przez Was bilety zachowują swoją ważność na następny rok, a o potwierdzonych wykonawcach będziemy Was informować na bieżąco.

🎸 Dobra wiadomość jest taka, że nie poddajemy się i jak najszybciej zorganizujemy alternatywne spotkanie Rock for People w Hradcu Králové. Śledźcie nas, aby nie przegapić żadnego nadchodzącego wydarzenia Rock for People!

W tym roku pracujemy również nad zmianami w naszym kompleksie festiwalowym w Hradcu Králové. Chętnie dowiemy się też jakich ulepszeń Wy oczekujecie.

Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie i wszystkie pozytywne wiadomości. Jesteście niesamowici i na pewno Wam to wynagrodzimy. 🙏

☝️ Wszystkie karnety wielodniowe i jednodniowe oraz bilety campingowe zachowują ważność. Jeżeli jednak jesteście zmuszeni zwrócić swój bilet, możecie tego dokonać kontaktując się bezpośrednio ze sprzedawcą, za którego pośrednictwem dokonaliście zakupu.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama