Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 10

Kiedy2020-06-24 godzina 19:00
Za ilewstęp wolny
Gdziewww.teatrlalek.wroclaw.pl
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 10

W najbliższą środę już po raz 10. zapraszamy Was na BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jesteśmy pewni, że po jego wysłuchaniu nie będziecie mieli wątpliwości, że pani Marysia i cały zespół Spółdzielni zasługują na małą przerwę :)  Ogłaszamy więc wakacyjną przerwę w działaniu Spółdzielni. Bardzo się cieszymy, że przez ponad dwa miesiące byliście z nami co środę (a czasem i częściej!), że śledziliście nasze działania, pisaliście o nas, udostępnialiście nagrania, komentowaliście, i wspieraliście nas na wszystkie możliwe sposoby.

10. rozdział bajki dostępny będzie jak zwykle w środę - 24 czerwca o godz. 19:00 na naszej stronie www i Facebooku. Bajkę przeczyta dla Was Marta Kwiek. Uwaga! W tym odcinku nie tylko poznacie dalsze przygody dobrze Wam znanych bohaterów, ale także dowiecie się, jak NAPRAWDĘ powstała Spółdzielnia Bajek TĘCZA! :) Nie możecie tego przegapić!

Spółdzielnia Bajek TĘCZA to wyjątkowy interaktywny projekt, którego pomysł narodził się w czasie pandemii. Z myślą o małych widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogą się dzielić wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jej bohaterowie – Najdziwniejsze Stworzenia mieszkające w teatrze - zostali wymyśleni i narysowani przez małych Spółdzielców. Każdy kolejny rozdział jest inspirowany pracami dzieci, które decydują o tym, jak dalej potoczy się opowieść.

Wszystkie odcinki BAJEK Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU znajdziecie na naszej stronie internetowej www.teatrlalek.wroclaw.plChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama