Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwalu Fotografii 2020

Kiedy2020-08-24
Do kiedy2020-08-30
Za ilewstęp wolny
Gdzie
Festiwalu Fotografii 2020

Kilkanaście bezpłatnych kursów, znani prelegenci i wyjątkowe nagrody to zaledwie kilka spośród wszystkich atrakcji, które będą czekać na każdego miłośnika robienia zdjęć podczas Festiwalu Fotografii 2020. Wydarzenie pod patronatem marki Olympus odbędzie się online w dniach 24-30 sierpnia. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Tworzenie domowego studia fotograficznego, malowanie światłem i photoshopowe triki dla fotografów - już wkrótce wszyscy miłośnicy robienia zdjęć będą mogli poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach fotografii oraz skorzystać z porad profesjonalistów. To wszystko w ramach Festiwalu Fotografii 2020, który odbędzie się online w dniach 24-30 sierpnia. Podczas wydarzenia eksperci związani z branżą foto, m.in. Marcin Dobas (Ambasador i Wizjoner Olympus oraz fotograf National Geographic, specjalizujący się w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej i podwodnej), Jakub Kaźmierczyk (Ambasador Olympus, który na co dzień pracuje z takimi markami, jak Grycan, Renault, Eurobank czy UPS, fotografując produkty, ludzi, kulinaria i wnętrza) i Artur Nyk (zajmujący się fotografią reklamową i samochodową), przeprowadzą szereg wartościowych szkoleń i udzielą cennych wskazówek wszystkim zainteresowanym entuzjastom fotografii.

Wydarzenie jest okazją nie tylko do zdobycia podstawowej wiedzy na temat fotografowania, ale także do poznania zaawansowanych technik robienia zdjęć. W trakcie festiwalu nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy imprezy powalczą m.in. o aparat Olympus E-M10 Mark III EZ z obiektywem M. Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5‑5.6 EZ Pancake oraz vouchery gwarantujące zniżkę na zakup sprzętu fotograficznego.

Festiwal Fotografii 2020 pod patronatem marki Olympus odbędzie się online w dniach 24-30 sierpnia. Udział w wydarzeniu po wcześniejszej rejestracji jest bezpłatny.
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie festiwalu:
https://foto.eduweb.pl/festiwal-fotografii-2020Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama