Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jesień we Wrocławiu: Konferencja prasowa Olgi Tokarczuk

Kiedy2020-10-03
GdzieBarbara ul.Świdnicka 8B, Wrocław
 Jesień we Wrocławiu: Konferencja prasowa Olgi Tokarczuk

Wiodącymi tematami konferencji prasowej były: 

- oficjalna inauguracja działalności Fundacji Olgi Tokarczuk oraz przedstawienie Zarządu Fundacji Olgi Tokarczuk 

- omówienie i rozwinięcie najważniejszych punktów programu "Jesieni we Wrocławiu Mieście Literatury", w tym: wydarzenia z okazji rocznicy przyznania Literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk, informacje o festiwalach: 5. Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius, Bruno Schulz. Festiwal oraz o Wrocławskiej Nagrodzie Poetyckiej SILESIUS i Literackiej Nagrodzie Europy Środkowej ANGELUS. 

ip



Zdjecie nr 1541337
Zdjecie nr 1541338
Zdjecie nr 1541339
Zdjecie nr 1541340
Zdjecie nr 1541341
Zdjecie nr 1541342
Zdjecie nr 1541343
Zdjecie nr 1541344
Zdjecie nr 1541345
Zdjecie nr 1541346
Zdjecie nr 1541347
Zdjecie nr 1541348
Zdjecie nr 1541349
Zdjecie nr 1541350
Zdjecie nr 1541351
Zdjecie nr 1541352
Zdjecie nr 1541353
Zdjecie nr 1541354

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama