Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Spotkania online ze Zbigniewem Bońkiem i Januszem Basałajem

Kiedy2020-10-27
Do kiedy2020-10-28
Za ilewstęp wolny
GdzieFacebook.com/empikcom
Spotkania online ze Zbigniewem Bońkiem i Januszem Basałajem

We wtorek 27 października z okazji premiery książki „Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia” legendarny piłkarz i obecny prezes PZPN Zbiegniew Boniek oraz Janusz Basałaj podzielą się z fanami piłki nożnej nieznanymi dotąd anegdotami i ciekawostkami.

Interaktywne transmisje e-spotkań na żywo rozpoczną się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

O książce:

"Cześć, witam serdecznie!

Pakujcie się, bo zabieram Was w podróż w przeszłość. Wielu mnie zna, ale nie wszyscy wiedzą, które mecze były najważniejsze w moim życiu. Ta książka Wam to wyjaśni. Opowiem o młodzieńczych czasach i "urywaniu" się z lekcji, zatargu z majorem Wojska Polskiego oraz talonie na Malucha, który dostałem za transfer do Widzewa. Przypomnę nerwową atmosferę mundialu w 1982 roku oraz mecz o trzecie miejsce, na który naszej kadrze – w co trudno uwierzyć – trudno było się zmobilizować. Jak wyglądały kulisy legendarnego meczu z Niemcami z 2014 roku? Co działo się wewnątrz prowadzonej przeze mnie reprezentacji, dlaczego moja przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego, już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, postawiłem na selekcjonera Adama Nawałkę? Dowiecie się o tym z pierwszej ręki. Przeczytacie o najważniejszych wydarzeniach w moim piłkarskim życiu, a jednocześnie – jednych z najważniejszych w historii polskiej piłki. Od chłopaka z bydgoskich ulic, nieśmiało stawiającego pierwsze kroki w świecie dorosłej piłki, przez "Bello di Notte", po selekcjonera kadry i prezesa PZPN."
Zbigniew BoniekChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama