Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sanah

Kiedy2021-06-01
Za ileMeet&Greet 199 zł
GdzieRadom
Sanah

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” - a także "Melodii""No sory" i "Ale jazz!".

Sanah w kilkanaście godzin wyprzedała wszystkie swoje koncerty w ramach debiutanckiej trasy koncertowej #NoSory Tour.
Z radością informujemy, że obok ŁodziKrakowaKatowic,WrocławiaWarszawy oraz Gdańska do listy miast w których wystąpi Królowa Dram dołącza 11 nowych lokalizacji! Do sprzedaży trafią również dodatkowe bilety na wyprzedane już koncerty.

#NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z Artystką.  Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników, który zakupi bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

ip
Fot: materiały prasowe

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama