Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

| Summer Dying Loudn 2022

Kiedy2022-09-08
Do kiedy2022-09-10
GdzieAleksandrów Łódzki
| Summer Dying Loudn 2022
Szanowni, mamy dla Was wiadomości. Jedną złą i trzy dobre.
Najpierw zła. Niestety, ponownie musimy się zmierzyć z przełożeniem Summer Dying Loud na przyszły rok.
 
Przy obecnych obostrzeniach, zakazie organizacji imprez masowych, niepewnych połączeniach lotniczych i zmieniających się zasadach kwarantanny czy braku możliwości zapewnienia pola namiotowego, rozsądne planowanie kilkudniowego festiwalu z międzynarodowym składem jest niemożliwe.
 
A teraz te dobre wiadomości.
 
Mamy już datę przyszłorocznej edycji Summer Dying Loud. Zanotujcie sobie 8-9-10 września 2022.
Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o zachowanie karnetów na przyszły rok. To najwyższy wyraz sympatii, jakim możecie nas obdarzyć. Zrozumiemy jednak, jeśli podejmiecie decyzję o zwrocie. Nasz operator ebilet.pl wkrótce prześle Wam dostępne opcje zachowania, zwrotu lub wymiany na voucher. Już dziś potwierdzamy udział w 2022 roku większości ogłoszonego do tej pory składu, m.in.: Napalm Death, Asphyx, Tiamat, Night Demon, Year Of The Cobra, Tides From Nebula, Fleshworld, Deszcz, Dom Zły, Ragehammer, Only Sons. Nad resztą pracujemy, a mnóstwo ogłoszeń jeszcze przed nami! Mamy nadzieję, że ta wiadomość pomoże Wam w podtrzymaniu decyzji o udziale w festiwalu w przyszłym roku. 🙂
 
Ostatnia wiadomość powinna przypaść Wam do gustu, bo festiwal w tym roku się odbędzie! Tak! Nie poddajemy się i uruchamiamy „plan B”! Nauczeni doświadczeniem ostatniego roku zorganizujemy XII edycję Summer Dying Loud. Już wkrótce podamy Wam szczegóły tej wyjątkowej, pandemicznej edycji, którą zbudowaliśmy w całości w oparciu o polskie zespoły! Zarezerwujcie sobie 11 września!
 
ip


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama