Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Maciej Maleńczuk - "Fajnie"

Kiedy2017-05-21 godzina 18:00
Za ile110zł, 100zł, 90zł
GdzieFilharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16
Częstochowa
Maciej Maleńczuk - "Fajnie"

Maciej Maleńczuk - "Fajnie"

 

21 maja 2017 roku Maciej Maleńczuk, artysta - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania.

Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie pan Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: "Stęsknionych za barwą mojego głosu - doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".

Zapraszamy na jedyny, niepowtarzalny koncert „Fajnie”do Częstochowy, gdzie Artysta wystąpi w sali Filharmonii Częstochowskiej,o godz.18-tej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora. / fot. dlastudenta.pl

Gdzie:

  • Filharmonia Częstochowska, Wilsona 16, Częstochowa
Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2018-07-12
-
2018-07-15
Castle Party 2018
2018-10-26Polska Noc Kabaretowa 2018 - CzęstochowaHala Sportowa, Żużlowa 4
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama