Koncert
Grzegorz Turnau "Kiedyś nadejdzie taki dzień"

Grzegorz Turnau "Kiedyś nadejdzie taki dzień"

  • 2022-11-25, , godzina 19:00
  • 109 zł (Grzegorz Turnau i Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej - " Kiedyś nadejdzie taki dzień ")
  • Filharmonia Częstochowska, Częstochowa

Opis

Grzegorz Turnau wystąpi w Częstochowie! Zapraszamy na wyjątkowy koncert z udziałem Orkiestry Filharmonii Częstochowskiej "Kiedyś nadejdzie taki dzień", który odbędzie się 25 listopada 2022 w Filharmonii Częstochowskiej. Grzegorz Turnau Częstochowa bilety już w sprzedaży!

Grzegorz Turnau i Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej "Kiedyś nadejdzie taki dzień"

Zapraszamy na spotkanie ze wspaniałym krakowskim wokalistą, kompozytorem i pianistą - Grzegorzem Turnauem, któremu niezmiennie towarzyszyć będą

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Grzegorz Turnau "Kiedyś nadejdzie taki dzień""? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Częstochowa, koncerty Częstochowa na dziś, koncerty Częstochowa jutro, koncerty Częstochowa w tym tygodniu, koncerty Częstochowa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Miuosh & Natalia Kukulska prezentują nowy klip "Korzenie i skrzydła" [WIDEO]

"Korzenie i skrzydła" - to hymn, który wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!