Koncert
Ich Troje

Ich Troje

 • 2019-03-10, , godzina 19:30
 • od 69 zł
 • Hala Polonia MOSiR, Częstochowa

Wystąpili

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncerty zespołu Ich Troje! Ich Troje bilety na koncerty już w sprzedaży!

Ich Troje Sopot bilety:

 • VIP Backstage Pass - upoważnia do wejścia na salę poza kolejnością oraz do spotkania z zespołem po koncercie. Warto kupować bilety w przedsprzedaży gdyż ich cena będzie wzrastała czym bliżej koncertu!

 

Ich Troje Zakopane bilety: 

 • VIP Backstage Pass  -  uprawnia do spotkania z zespołem po koncercie i wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcie będzie można pobrać z profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
 • Sponsor Package - uprawnia do wejścia na próbę, spotkania z zespołem po koncercie, wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Na posiadacza biletu Sponsor będzie czekała przy stoliku butelka wina.

 

Ich Troje Wisła bilety:

 • VIP Backstage Pass  - uprawnia do spotkania z zespołem po koncercie i wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcie będzie można pobrać z profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
 • Sponsor Package  - uprawnia do wejścia na próbę, spotkania z zespołem po koncercie, wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Na posiadacza biletu Sponsor będzie czekała przy stoliku butelka wina i mały poczęstunek.
 • Ulgowy -  dla dzieci do 12 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, za symboliczną złotówkę, ale UWAGA! bilet ten jest bez gwarancji miejsca siedzącego.

 

Ich Troje Poznań bilety:

 • VIP Backstage Pass  - Spotkanie z zespołem po koncercie i symboliczna lufka
 • Sponsor Package  - all inclusive - wspólny obiad przed koncertem, spotkanie, alkohol, miejsca pod sceną

 

Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu "Powiedz", które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów. Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne - na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a kiedy trzeba było - nawet zaplanowany deszcz! Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem.

 

Ich Troje koncerty 2018. Ich Troje bilety. Ich Troje koncerty 2019 bilety dostępne na eBilet.pl!

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!

Pokahontaz - Średniowiecze
Pokahontaz prezentuje klip "Średniowiecze" zapowiadający nowy album [WIDEO]

Gościnnie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko.