BRANŻE
ID:255466

Doradca Klienta - praca w centrum

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Infolinii

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2021-02-26

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta - praca w centrum Dla Ciebie przygotowaliśmy: - stawkę godzinową 18.30 + premię- elastyczny grafik, który sam układasz- profesjonalne szkolenie przygotowujące Cię do pracy- pracę w centrum, 5min od przystanku tramwajowego- możliwość awanasu w strukturach firmy

Twoje zadania:- doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta- informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:- zdobyć doświadczenie- rozwinąć umiejętności interpersonalne i sprzedażowe- poznać nowych, ciekawych ludzi

Zapraszamy do składania aplikacji.

Miejsce:Częstochowa Częstochowa