BRANŻE
ID:238625

Handlowiec (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FbTo7AAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2018-02-21

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
  • sprzedaż usług cynkowania ogniowego,
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • spotkania z potencjalnymi klientami oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • rozwój oferty systemu TOUR oraz malowania proszkowego,
  • przygotowywanie i analiza dokumentacji ofertowej (m.in. analiza rysunków technicznych) oraz sprzedażowej,
  • doradztwo techniczne w zakresie ochrony antykorozyjnej,
  • przygotowywanie raportów i współpraca z działem produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe min. licencjat/inżynier, preferowane ukończenie kierunku technicznego,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • pozytywne cechy osobowościowe takie jak dynamizm, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, kreatywność,
  • zdolności interpersonalne,
  • zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów, pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w przeważającej części biurową (sporadycznie krótkie wyjazdy do klientów),
  • interesujące stanowisko w międzynarodowym, odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie,
  • wdrożenie do pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię adekwatną do osiągnięć i efektów pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak np. telefon komórkowy, samochód do celów służbowych,
  • miłą atmosferę i przyjazny klimat pracy.

Obowiązki:sprzedaż usług cynkowania ogniowego,
budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
pozyskiwanie nowych klientów,
spotkania z potencjalnymi klientami oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
rozwój oferty systemu TOUR oraz malowania proszkowego,
przygotowywanie i analiza dokumentacji ofertowej (m.in. analiza rysunków technicznych) oraz sprzedażowej,
doradztwo techniczne w zakresie ochrony antykorozyjnej,
przygotowywanie raportów i współpraca z działem produkcji.

Wymagania:wykształcenie wyższe min. licencjat/inżynier, preferowane ukończenie kierunku technicznego,
umiejętności sprzedażowe,
pozytywne cechy osobowościowe takie jak dynamizm, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, kreatywność,
zdolności interpersonalne,
zaangażowanie w pracę,
umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów, pracy w grupie,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemystałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w przeważającej części biurową (sporadycznie krótkie wyjazdy do klientów),
interesujące stanowisko w międzynarodowym, odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie,
wdrożenie do pracy,
wynagrodzenie podstawowe oraz premię adekwatną do osiągnięć i efektów pracy,
niezbędne narzędzia pracy takie jak np. telefon komórkowy, samochód do celów służbowych,
miłą atmosferę i przyjazny klimat pracy.