BRANŻE
ID:255523

Młodszy Specj. ds. kalkulacji

Numer referencyjny: SKal/HG

Firma: ARCHE Consulting

Stanowisko: Analityk finansowy

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2021-03-04

Branża: Bankowość / Finanse, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z okolic Częstochowy, poszukujemy osoby z aspiracjami do rozwoju zawodowego w obszarze controllingu / finansów.
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Opis stanowiska:

  • bieżąca kalkulacja oprocentowania dotyczącego umów kredytowych bądź leasingowych,
  • wsparcie procesu pozyskiwania finansowania,
  • wsparcie przygotowania biznesplanów, raportów, prognoz długi i krótkoterminowych,
  • uczestniczenie w analizie odchyleń,
  • współpraca z innymi  działami w firmie,
  • uzupełnianie danych w systemie.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne: Finanse i rachunkowość, analiza bądź pokrewne/ bądź ostatni rok studiów,
  • j. angielski na poziomie B2 - komunikatywny,
  • dobra znajomość Excela,
  • dobrej wiedzy teoretycznej dotyczącej oprocentowania, odsetek, WIBO etc.,
  • zaangażowania, skrupulatności i chęci pogłębiania swojej wiedzy.

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie startowe,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.