BRANŻE
ID:256528

Specjalista ds. sprzedaży - podstawa + prowizja

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2021-04-27

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

Specjalista ds. sprzedaży - podstawa + prowizja Miejsce pracy: Częstochowa

Twoje zadania:

Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach
Telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi sieci Orange
Dbałość o pozytywną komunikację z Klientami

Oczekujemy:

Chęci do pracy!
Zaangażowania i pozytywnego podejścia do realizacji zadań

Oferujemy:

Gwarantowaną, pewną stawkę za każdą godzinę (teraz aż 18,30!)
Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe
Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone i szeroko rozbudowane ścieżki karier
Korzyści - konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!
Pracę w centrum
Pracę z najlepszymi na rynku!

Nasz zespół złożony jest z młodych ludzi chcących się rozwijać.Nie czekaj... wyślij swoje aktualne CV lub zadzwoń.Spotkajmy się i porozmawiajmy :)