BRANŻE
ID:253846

Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

Numer referencyjny: a0t4H00000sNfKIQA0

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:
  • całościowa realizacja zleceń rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla w firmie produkcyjnej,
  • rozbudowa i aktualizacja bazy kandydatów oraz stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań służących pozyskiwaniu kandydatów,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracownika,
  • obsługa administracyjna związana z dokumentacją personalną pracowników,
  • przygotowanie ewidencji czasu pracy,
  • realizacja procesu zakończenia współpracy z pracownikiem,
  • bieżący kontakt z pracownikami.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie rekrutacji i obsługi kadrowej pracowników,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,
  • wysoka motywacji oraz zaangażowania,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów.
Oferujemy:
  • oczywiście umowę o pracę na pełny etat,
  • fajną stawkę miesięczną wraz z premiami,
  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną (byś nie musiał już czekać dłużej w kolejce do lekarza specjalisty),
  • ubezpieczenie na życie (przezorny zawsze ubezpieczony)
  • kafeteryjny system benefitów (m.in. Ok System)
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • wparcie kolegów i koleżanek w każdym momencie pracy.
Miejsce pracy: Częstochowa - Wyczerpy (zakład naszego klienta)

Zainteresowana? Zainteresowany? Aplikuj!

Chcielibyśmy Cię lepiej poznać, dlatego u nas proces rekrutacyjny ma dwa etapy. Pierwszy to rozmowa telefoniczna z sympatyczną Moniką, która opowie Ci coś więcej na temat tego czym się zajmujemy oraz drugi - spotkanie twarzą w twarz (oczywiście z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:całościowa realizacja zleceń rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla w firmie produkcyjnej,
rozbudowa i aktualizacja bazy kandydatów oraz stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań służących pozyskiwaniu kandydatów,
przygotowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracownika,
obsługa administracyjna związana z dokumentacją personalną pracowników,
przygotowanie ewidencji czasu pracy,
realizacja procesu zakończenia współpracy z pracownikiem,
bieżący kontakt z pracownikami.

Wymagania:doświadczenie w zakresie rekrutacji i obsługi kadrowej pracowników,
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,
wysoka motywacji oraz zaangażowania,
umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:oczywiście umowę o pracę na pełny etat,
fajną stawkę miesięczną wraz z premiami,
prywatną, bezpłatną opiekę medyczną (byś nie musiał już czekać dłużej w kolejce do lekarza specjalisty),
ubezpieczenie na życie (przezorny zawsze ubezpieczony)
kafeteryjny system benefitów (m.in. Ok System)
firmowe imprezy integracyjne,
wparcie kolegów i koleżanek w każdym momencie pracy.