BRANŻE
ID:280964

Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2024-03-17

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje Doradców telefonicznych.

CCIG to firma obecna na rynku od 22 lat.

Studencie, zdobądź doświadczenie pracując w biurze Miejsce pracy: Częstochowa

Twoje zadania:

Dbanie o wysoką jakość rozmów,
Sprzedaż dodatkowych pakietów czy sprzętu związanego z telefonią komórkową.

Wśród kandydatów szukamy osób które:

Są komunikatywne, lubią kontakt z ludźmi,
Chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje,
Są dyspozycyjne min 25 godz./tyg.

Oferujemy:

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 27,70 brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjny,
Pakiet wdrożeniowy, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy,
Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
Pracę w godz 14:30-21:00,
Możliwość przejścia na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
Konkursy z nagrodami,strefę relaksu, kartę rabatową,
Pomoc na każdym etapie współpracy.

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że można połączyć naukę, pracę, dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.