BRANŻE
ID:280758

Telefoniczny Doradca Klienta

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2024-03-05

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca tymczasowa

Telefoniczny Doradca Klienta Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group. Obecnie do Naszego biura w Częstochowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta Miejsce pracy: Częstochowa

Twoje zadania:

Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
Udzielanie klientom informacji na temat oferowanych produktów,
Budowanie długotrwałych relacji z Klientem,
Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
Raportowanie bieżących wyników prac.

Nasze oczekiwania:

Umiejętność nawiązywania relacji z klientem,
Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
Umiejętność pracy w zespole,
Komunikatywność i efektywna organizacja swojej pracy
Dyspozycyjność na poziomie 25 godz. w tygodniu.

Oferujemy:

Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja sprzedażowa,
Elastyczne godziny pracy: pracujemy w trybie zmianowym,który dostosujesz do Swoich potrzeb,
Pakiet wdrożeniowy, który przygotuje w pełni do pracy, nie wymagamy doświadczenia,
Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności,
Po odbytym stacjonarnie okresie wdrożenia ( już po min 50 godz.za zgodą przełożonego), możliwość pracy zdalnej,
Możliwości dalszego rozwoju,
Dostęp do karty ze zniżkami na popularne produkty i usługi w mieście,
Udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.