BRANŻE
ID:273310

Telefoniczny doradca klienta

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2023-03-13

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Telefoniczny doradca klienta Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje doradców telefonicznych.

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafimy poznać o potrzeby pracownika i je spełniać.

Jeżeli studiujesz, a przy tym chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem.

Telefoniczny doradca klienta Miejsce pracy: Częstochowa

Twoje zadania:

• Dbanie o wysoką jakość rozmów,

• Sprzedaż dodatkowych pakietów czy sprzętu związanego z telefonią komórkową.

Wśród kandydatów szukamy osób które:

• Są komunikatywne, lubią kontakt z ludźmi,

• Chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny,

• Pakiet wdrożeniowy, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy,

• Możliwości rozwoju w strukturach firmy,

• Elastyczny grafik,

• Konkursy z nagrodami,

• Świetną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

• Pomoc na każdym etapie współpracy.

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że można połączyć naukę, pracę, dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę!