Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:al. Najświętszej Marii Panny 67 Miasto:Częstochowa Tel:+48343243333

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Karola
2015-03-06
Okropna obsługa

Wybrałam się z koleżankami właśnie do TOPOLINO na początku zapowiadało się miło, kelner sam zabrał nam płaszcze do szatni, po czym usiadłyśmy przy ładnie nakrytym stoliku i zamówiłyśmy po piwie zostawiając kartę aby później zamówić coś do jedzenia. Za moment podchodzi do nas kelner z kelnerką trzymającą nalane już piwo na tacy i uświadamiają nas że musimy się przesiąść bo oni nie podają napojów bez jedzenia !!! Posadzili nas przy "stoliku" jeżeli można to tak nazwać przy samym wejściu w zasadzie w drzwiach - sugerując że musimy szybko wyjść, a do tego pierwotnego naszego stolika przyjdzie Państwo na kolacje !!! Po prostu był to szczyt bezczelności ! Nigdy tam już nie wejdę, nawet jeśli podają najlepsze jedzenie w Czewie !!!

 
Aga
2011-12-25
Topollino

Kiedy kelnerzy zaczną wydawać resztę, zamiast chować się na zapleczu aż klient wyjdzie z restauracji?

 
Wojciech
2011-12-09
Podana jest błędna nazwa ulicy

W nazwie ulicy powinno być "Maryi" a nie "Marii"

 
ddd
2010-02-03
fdd

umyjcie dupy

 
student
2009-10-04
topolino

ja tez polecam Topolino,często tam jestem i zawsze wychodzę zadowolony.Jedzenie pyszne,duży wybór,każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa też fajna i przede wszystkim miła

 
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama