Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Jabłko Verna Tiessena, współczesnego kanadyjskiego dramaturga, wyreżyserował Tomasz Dutkiewicz - aktor, reżyser i dyrektor teatru Komedia w Warszawie.

To sztuka o miłości, zdradzie i umieraniu, opowiedziana niebanalnie, mądrze i poetycko... Opowieść o małżeńskim trójkącie to pretekst do poruszenia najróżniejszych problemów: od braku więzi między małżonkami i pragnienia młodych ludzi, żeby żyć bez żadnych zobowiązań, po walkę z ciężką chorobą, aż po wyszukiwanie odpowiedzi na pytanie czym jest miłość, namiętność, człowieczeństwo."Sztuka Thiessena paradoksalnie - nie jest rzeczą o umieraniu, ale odrodzeniu uczucia. Stad tytuł Jabłko, biblijny atrybut grzechu, ale i odwieczny symbol życia:.M. Żurad, Gazeta Wyborcza

"(...) metafizyczna, poważna i śmieszna ... Thiessen stworzył zamknięty w ciasnych ramach, ale jednocześnie dynamiczny utwór muzyczny(...) śmiertelność, samotność, złamane serce i transcendencja o tym wszystkim opowiada JABŁKO."
The Georgia Straight

Spektakl przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Jabłko (Apple) (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Twórcy spektaklu

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Jabłko (Apple).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Jabłko (Apple) (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Jabłko (Apple) (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Jabłko (Apple) (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Jabłko (Apple) (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).
Polecamy
Ostatnio czytane
Ziemianie spektakl WTL
"Ziemianie" - przedstawienie dla dzieci do zobaczenia online

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na kolejną niedzielę ze spektaklem online!

teatr online - Spiskowcy
Kultura Na Widoku: spektakle teatralne za darmo w sieci [WIDEO]

W projekcie Kulturze Na Widoku znajdziemy bogaty wybór spektakli, które można już bezpłatnie i legalnie oglądać w sieci.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi