Spektakle, przedstawienia

MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu MACHALista przebojów - piosenki i ballady Piotra Machalicy_teatr_mickiewicza_czestochowa (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).
Ostatnio czytane
Gwiazy na premierze spektaklu w Teatrze Capitol [FOTO]
Gwiazy na premierze spektaklu w Teatrze Capitol [FOTO]

Zobacz, kto przyszedł na premierę "Zdobyć Utrzymać Porzucić. Rozstania i Powroty"!

Wystąp na 30. PPA!
Wystąp na 30. PPA!

Biuro Przeglądu Piosenki Aktorskiej czeka już na zgłoszenia do konkursów: Aktorskiej Interpretacji Piosenki oraz OFF.

Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!