Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Sceniczna odsłona opowieści  o dzielnym Szewczyku Dratewce, oparta na jednej z najpiękniejszych bajek  wszech czasów, będzie miała częstochowską premierę  już 4 czerwca. Spektakl zaprezentujemy pięć  razy -  w ramch cyklu "Dzień Dziecka w Teatrze"!

Sztuka Marii Kownackiej należy do klasyki polskiej dla dzieci. Prześliczna królewna zostaje porwana i uwięziona przez smoka. Zrozpaczony Król wysyła jej na ratunek swoich żołnierzy, nie starcza im jednak odwagi, by zmierzyć się z okrutną bestią, wracają więc okryci hańbą. Tymczasem w zamku pojawia się dzielny szewczyk – Dratewka, który podejmie próbę oswobodzenia Królewny. Zanim jednak mu się to uda, będzie musiał zjednać sobie tajemniczego, czarnego kota i Babę Jagę.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Szewczyk Dratewka.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Szewczyk Dratewka (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Szewczyk Dratewka (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Szewczyk Dratewka (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Szewczyk Dratewka (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Szewczyk Dratewka (Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa).
Ostatnio czytane
"Metro" piękne, osiemnastoletnie
"Metro" piękne, osiemnastoletnie

Tego jeszcze nie było w historii polskiego teatru! Pierwszy polski musical - "Metro" - 30 stycznia 2009 r. kończy 18 lat.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi