zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

CCIG oferuje pracę studentom

środa, 24-06-2015 (00:00:00) | komentarze (1)Od 22 czerwca CCIG Częstochowa działa w nowym oddziale i prowadzi rekrutację do roli Telefonicznych Doradców Klienta.

CCIG w Częstochowie działa od 5 lat. Do tej pory oddział jednego z największych call center w Polsce funkcjonował w budynku Akademii Polonijnej. Teraz zajmuje nowe, przestronne wnętrza przy al. NMP 12d. Zmiana lokalizacji zapewni Współpracownikom maksymalny komforty wykonywania codziennych zadań. - Nowy oddział został w całości przystosowany pod nasze indywidualne potrzeby. Wnętrza zostały zaaranżowane w taki sposób, aby ich wystrój nawiązywał do pasji i entuzjazmu naszych Współpracowników – mówi Sylwia Surkont, Business Unit Manager CCIG Częstochowa.

W nowych wnętrzach znajdują się przestrzenne sale operacyjne, w których kilkunastoosobowe zespoły obsługują projekty telefoniczne skierowane do klientów indywidualnych. W sumie rozmowy prowadzone są z 160 wygodnych, kolorowych boksów konsultanckich. W lokalizacji są także sale coachingowe, w których prowadzone są szkolenia doskonalące umiejętności sprzedażowe oraz sale konferencyjne, rekrutacyjne. Do dyspozycji Współpracowników pozostaje jadalnia ze strefą rozrywki - piłkarzykami, konsolą PS3 i dartem.

CCIG Częstochowa wraz ze zmianą lokalizacji powiększa swój zespół i prowadzi rekrutację do roli Telefonicznych Doradców Klienta. Do skorzystania z oferty zaprasza zwłaszcza do studentów i osoby uczące się. To one przede wszystkim wykorzystują oferowane przez firmę elastyczne podejście do zagrafikowania, pozwalające z powodzeniem łączyć zdobywanie doświadczenia zawodowego z nauką. Atrakcyjna jest też dla nich opcja wypłaty co piątek i rozbudowany system benefitów m.in. bezpłatna opieka medyczna LUX MED, karta MultiSport oraz dostawa świeżych owoców dwa razy w tygodniu.

Zainteresowani współpracą mogą składać aplikacje na www.ccig.pl/praca.


Tekst: materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • praca [0]

    CCIG to firma na poziomie, dobrze mi się z nimi współpracuje także bez obaw polecam

    fidek, 2017-03-31, 15:25:13

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama